24-річний Ігор, який хворіє на епілепсію, по дорозі додому зустрів знайомих, які запропонували випити. За його рахунок.
Щойно чоловіки дізналися, що у хлопця немає грошей, почали його бити. Затягли у багажник і вивезли на смиттєзвалище де і продовжили знущання. Спочатку били, а потім напівпритомного хлопця зґвалтували
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55