Палаюче сміття – тепер вже – на Хмельниччині Під обласним центром спалахнув полігон твердих побутових відходів. Дим і вогонь налякав і мешканців і самих рятувальників, які майже півдня боролися із полум’ям.
Випуск Надзвичайних Новин від 08.08.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55