Ці 8 отруйних цистерн вже понад рік стоять на території приватного фермерського підприємтсва.
Ніхто навіть не уявляв яка небезпека знаходиться біля 30-тисячного міста. Витік таки стався. Скільки небезпечної речовини потрапило у повітря-не знав ніхто. Медики приготувалися приймати отруєних. Адже вітер може понести газову хмару на місто.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55