На Хмельниччині у матері соціальні служби відібрали двох дітей. Жінка пов’язує це зі зґвалтуванням своєї 15-річної доньки. Матір стверджує: батьки ґвалтівника не раз погрожували, що позбавлять її дітей, якщо вона буде наполягати на продовженні розслідування. У поліції ж кримінальне провадження затягують: експертизи не проведені, а підозра хлопцю – не висунута. У справі розбиралися наші кореспонденти.
Випуск Надзвичайних новин від 28.03.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55