Кажуть, жінка прийшла до районної лікарні аби позбутися позаматкової вагітності. Медики, на їх думку, не те що не допомогли, а навпаки все зробили для того, щоб вона померла – порушили інструкцію введення препарату та його дозування. Коли жити жінці залишалося лічені дні, районні лікарі вчасно не звернулися за допомогою до обласних фахівців. В нестерпних муках жінка помирала три тижні.
Випуск Надзвичайних Новин від 08.08.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55