Жителі на Хмельниччині нарешті зітхнули з полегшенням. Тиждень вони жили у страху бути вбитими.
Їхній односелець, що вийшов два місяці тому з в'язниці викрав рушницю і відкрив на них полювання. Щоночі колишній зек грабував будинки і магазини. До пенсіонера злодій прийшов опівночі -вимагав телефон, гроші та одяг. Найбільше місцеві боялися за вланих дітей. Для учнів наймали машину-возити до школи. Люди об'єднувались в дружини.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55