10-річна дитина- у реанімації дитячої лікарні. Дівчинку привезли з тяжким травматичним шоком.
Дитину вкусила гадюка. По допомогу до медиків за три дні звернулося вже 3-є людей. Сироватки у медзакладах нема вже 3-й рік
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55