Школа стоїть порожньо. від початку року. Дітей сюди не пускають батьки бовпенені-приміщення небезпечне. Обурені батьки чекають на ремонт.
Але за 3 тижні ніхто навіть пальцем не поворухнув. У школі тільки вчителі. Їм не до грибка. Міркують, як наздогнати.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55