Пацієнти зі страшними пролежнями, занедбані палати, таргани, що повзають просто по людях і брудна постіль.
Це лише дрібна частина того жаху, який побачила спеціальна моніторінгова комісія під час перевірки відділення стаціонарного догляду. Піцієнтів там навіть не мили, звичайно ж вони не доїдали. Утім керівниця закладу небагатослівна, виправдовується тим, що бракує грошей та персоналу. Пацієнти цього закладу одинокі пенсіонери. Аби за ними добре дбали вони віддають закладу 75% своєї пенсії
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55