Головний корпус Верховинної лікарні. У тутешніх палатах-небезпечно для життя через стелю, яка може впасти кожної хвилини.
На стінах біля ліжка-тріщина. Нині лише однин корпус у пристойному стані, а інші потрібно просто знести. Пацієнтів переселити нікуди. Почали будувати нову лікарню 40 років тому, але недобудували. Наразі грошей не вистачає. Попереду вибори, а тому коштів на такі проекти точно не буде.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55