На Кіровоградщині через образу невістка вбила бабусю.
Того страшного вечора сусідів налякали жіночі крики. Розлючена невістка вимагала, щоб колишня свекруха вночі пустила її до хати. Потім жінка розбила вікно і вдерлася до будинку. Перелякана старенька зателефонувала донці і попросила про допомогу. Дочка викликала правоохоронців.
Поліцейські побачили, як невістка на ім'я Людмила, тягла закривавлену пенсіонерку на двір. Викликали швидку, але врятувати бабусю не змогли. Претензії родички полягали в тому, що старенька не допомогала у вихованні 8-річної онуки.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22