Інтернат на Львівщині зачинили на вимушений карантин через підпал.
Володимир вже 7 років очолює інтернат і вже давно звик до витівок вихованців, але те, що вони можуть підпалити школу, чоловік не очікував. Того дня пані Ольга повела учнів до їдальні, а один з учнів зупинився. Саме у цю мить спалахнув кабінет математики. Скло у вікнах вибухало від високої температури. Згодом 14-річний Юрій зізнався, що пожежу спричинив саме він. Заздалегідь купив сірники. В інтернаті це вже не перша пожежа. Через юного піромана інтернат зачинили на вимушений карантин. Але немає гарантії, що юнак не підпалить школу знову.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55