Микола дуже тихий та ввічливий сусід.
Вдома майже не буває, бо працює закордоном, але варто йому було повернутися до Дрогобича, як сталося лихо. Чоловік прокинувся вночі попити води, включив світло і тут відразу бахнуло. Хвиля була такою потужною, що повибивало шибки і знесло міжквартирну стіну. У кімнаті поруч спали 6-річний хлопчик разом із мамою. Від смерті людей врятувало диво. Рятувальники підозрюють, що причиною вибуху стали газові балони. Сусідя покидають помешнання тому, що залишатися в будинку просто небезпечно
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55