Після зими на трасах області не лишилося живого місця – скрізь ями, а подекуди асфальту взагалі немає. Через жахливий стан дорожнього покриття стаються аварії, травмуються та навіть гинуть люди. Дорожні служби не заперечують: стан шляхів вкрай поганий. Нарікають на недостатність фінансування та великовантажний транспорт, який розбиває покриття. Натомість водії та активісти вважають: треба менше красти.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55