Парочка бандитів пограбувала три заклади.
Схема проста: коли адміністратори рахували виручку, грабіжники вдерлися до закладів та, погрожуючи зброєю, забирали гроші. В останній раз грабіжники знахабніли на стільки, що напали на директора закладу просто біля дверей, а коли чоловік спробував вчинити опір, відкрили стрілянину
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55