Інцидент стався посеред біла дня. 51-річня Ольга поверталася після обіду на роботу. Війшла з під'їзду і пішла до свого автомобіля. Машина стояла біля гаражу. Коли жінка сідала в машину, до неї підбігли невідомі, приставили до горлянки ножа і змусили їхати у невідомому напрямку.
Щойно від'їхали подалі, зловмисники перекинули жертву назад та почали кружляти околицями. Зловмисники залякувати жертву та вимагали гроші. Попри шок і стрес, Ольга помітила одну деталь, нападники весь час з кимось радилися. Потім вони висадили жертву біля посадки та по'їхали. Тим часом вдома вже били на сполох перелякані родичі, які вже звернулися до поліції
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55