Маленькі випали з вікна лікарні, хоча мали б лікуватися. Дітей вилучили у матері та вітчима тому, що умов для них не було.
У дитячому відділенні лікарні чисто і добре годують, але діти хотіли додому і намагалися втекти. Медсестра весь час наглядала за малими, але вона у відділенні сама, а дітей багато. Жінки не було у палаті кілька хвилин. За цей час діти відімкнули вікно і полетіли донизу. Медсестру звільнили, хоча вона старанно пропрацювала у лікарні все життя. Дівчинці вона того дня принесла одяг своєї доньки. За весь час мати поранених дітей не з'явилася ні разу, виявляється, що в неї аж 12 дітей.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55