Резонанс із поліцейськими перегонами і стріляниною, внаслідок чого у сумнозвісній БМВ загинув застрелений юнак, набирає все більше обертів. Відео інциденту поліція і досі не надає, посилаючись на таємницю слідства. А у столиці сьогодні поховали убитого пасажира. На церемонію прощання прийшли більше сотні його друзів. Цікаво, що водія злощасної іномарки – не було. Вочевидь, він побоявся розправи. Близькі загиблого упевнені: смерті можна було уникнути, якби поліція діяла інакше.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55