Всі мешканці-в жалобі.
Днями вони поховали 2-х сусідів та родича одного з них. Трагедія сталася на подвір'ї. Чоловіки намагалися прочистити каналізаційний сток. Тому вирішили залізти до вигрібної ями в дворі. Одразу троє жителів поплатилися життям.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55