В селі Чорний Потік, що на Прикарпатті, люди б’ють на сполох. Їхні діти вчаться в аварійних приміщеннях: за партою - у сільраді, в квартирі і навіть - у спортзалі. Нормальної школи в них - просто немає Побудувати школу різні влади обіцяють уже 20 років
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55