Замість мальовничого краєвиду – залишилася лише ось така перебита земля. Тут хотіли видобувати нафту. Утім землю посадовці отримали незаконно, - кажуть правоохоронці. А під час геологорозвідувальних та бурових робіт нафтовики взагалі без будь-яких дозвільних документів знищили природу. За даним фактом розпочато кримінальне провадження. Слідство триває.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55