Що сталося Олексій зрозумів лише згодом.
Його Фольксфаген, навіть не гальмуючи, влетів на острівець безпеки та в'їхав в іншу машину. Чоловік розповів, що дорога-неосвітлена, тож острівець безпеки ві просто не помітив
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55