Скандального директора інтернату, який використовував душевнохворих як дешеву робочу силу – звільнили. Після виходу сюжету Надзвичайних новин про соцзаклад на Рівненщині, там розпочалися перевірки, що підтвердили: керівник дійсно споював підопічних і змушував їх працювати. Утім, викриваються нові подробиці. І тепер, окрім звільнення, чоловіку загрожує ще й кримінальна відповідальність. За що саме – знає Павло Шамшин.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55