Від холоду та голоду тварини вже почали помирати. Звірі усю зиму провели в металевих клітках вантажних причепів - без тепла і майже без їжі. Жахливих умов не витримали кабан, лама та в’єтнамська свинка. Тепер повторити їхню долю можуть два ведмеді, вовк, рись, коза і лисиця. Зоологи їхній стан називають критичним. Хазяїна приватного звіринцю не бачили вже кілька місяців, а місцеві благають небайдужих врятувати тварин.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55