Це було наче у фільмі жахів. Вдень у лікарню привезли молодого чоловіка після судомного нападу.
Чоловік був контактним і адекватним. Далі молодик наче оскаженів і почав трощити все навкруги. В один момент його навіть змогли зафіксувати. І вже за якусь мить пацієнт виривається кидається на медиків. Потім чоловік випав з 4-го поверху. Зараз за його життя борються ті, кому він ламав носи і окуляри
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55