На моторошну знахідку на столичній Оболоні натрапив спортсмен. Чоловік під час пробіжки звернув увагу на автомобіль.
У машини були потрощені вікна. Уламки скла були залиті кров'ю, а за кермом іномарки сидів обезголовлений чоловік. Автівка з трупом начебто простояла на березі близько доби. У поліції кажуть, що зважаючи на характер отриманих травм, ймовірно чолвік вчинив самогубство.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55