На Сумщині радником губернатора став екс-чиновник, який досі під слідством.
Директор Охтирського бюро інвентаризації нараховував сам собі стотисячні надбавки і премії, а підлеглих звільняв десятками. Комунальне підприємство корупціонер хотів замінити власним приватним бюро. Та не сталося – як гадалося.
Випуск Надзвичайних новин від 15.06.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55