Кажуть, що без зарплати працюють уже чотири місяці, а рахунки поліклініки заблоковані! Із нового року міська влада Ромен не включила їх до фінансування. Саме у такий спосіб чиновники вирішили прискорити процес так званої реорганізації медустанови. Але працівники - категорично проти.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55