Лікарі на Сумщині - перекрили трасу Суми-Київ. Так висловили свій протест – намагаються завадити закриттю лінійної поліклініки в місті Ромни.
Після тижня голодних мітингів медики вирішили йти шукати правди до Києва. Із торбами та карематами зібралися знову під мерією, аби оголосити про піший страйк. Подробиці – в сюжеті.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55