Екологічна катастрофа під Сумами. У ставку загинуло 90 відсотків риби, вона вкрила все навкруги, гниє та отруює воду в сусідніх річках. І здогадайтеся, що робить із мертвими рибинами орендар водойми, замість утилізувати? Правильно! Збирає і відвозить туди, де їх сушать. Де ж це комусь пощастить купити дохлої тарані?
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55