Близько 4 години ранку зловмисники розбили вікно та закинули пляшку із займистою рідиною. Вогонь поширився ефірною студією, почала вибухати техніка. Усе обладнання для трансляції сигналу відновленню не підлягає. Телеканал «Вежа» мовив у Конотопі та районі. На момент вибуху в приміщенні була лише охоронниця.
Випуск Надзвичайних новин від 01.04.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55