На Сумщині двоє молодиків стверджують, що лізли у вікна, але затримали їх-у банку
Група затримання прибуває на виклик та застає на гарячому двох молодиків. Один орудує в банку, а інший-пильнує на вулиці. Молодики напідпитку. Розповіли, що як раз випивали як раптом, закінчилося спиртне. А далі, за словами, затриманих почалася суцільна "містика": не до банку вони лізли, а до дівчини у вікна. Вважають, що всьому виною- неякісна горілка
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55