Чоловік сам виховує 13-річого онука. Мати хлопчика працює у Києві.
Чоловік пригадує, що того дня він разом із онуком поралися на городі, коли до них завітали поліцейські. Вони відразу звинуватили хлопця у крадіжці дзеркала від авто. Дитина не заперечувала і винесла заборонений трофей. Після цього копи запропонували проїхати до відділку. Дідусь попередив, що онук страждає на епілепсію. Коли 13-річний Влад таки вийшов від поліцейських, дитина плакала і просила захисту. Хлопчик розповів, що його били і змушували зізнатися у тих злочинах, яких він не скоював
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55