Нагадаю, біля села Трибухи, на місцевій водоймі днями потонуло 9 зубрів, провалившись під лід. Винними у загибелі червонокнижних копитних лісівники називають браконьєрів. Провівши власне розслідування, вони встановили, що троє місцевих селян у день трагедії застрелили у лісі одного зубра, тим самим налякали усе стадо і загнали його у пастку – на лід. Однак правоохоронці зловмисників поки не затримали.
Тим часом у поліції проводять перевірку стосовно утилізації туш загиблих тварин, бо на ветсанзавод замість кількох тонн мертвих бізонів довезли лише тонну сімсот самих лише кісток. Якщо винних у загибелі тварин знайдуть, їм загрожує кримінальна відповідальність, а також відшкодування збитків – а це 130 тисяч гривень за кожного зубра.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55