Райцентр на Вінниччині прокинувся вночі від реву поліцейських сирен. Так патрульні наздоганяли порушників.
На шаленій швидкості "вісімка" тікає від копів, а ще кілька хвилин тому водій автівки пиячив на АЗС. Поліцейські намагалися наздогнати нахабу. Невідомо скільки б тривала погоня, якби не крутий поворот біля річки. Водій втратив керування і полетів у воду.
Патрульні кинулися рятувати потопельника, який вже втрачав свідомість.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55