Місто на Вінниччині. Саме тут банда грабіжників обчистила відразу три ювелірних магазина.
Зухвали злочинці діяли вдень та ще й на головній вулиці міста. На все про все їм вистачало кілька хвилин. Працювали групами. Люди не встигали відреагувати. Злочинці забігали в балаклавах з автоматами. Обличчя грабіжників та номери автівки зафіксували камери. Пограбували магазини на десятки тисяч доларів
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55