Степану Васильовичу - 60. Він - інвалід другої групи - має розумові вади, а ще - йому ампутували ногу. Чоловік жив собі-не тужив у будинку для пристарілих на Вінниччині.
Та якось вигадав підзаробити грошей і відправився просити милостиню. І тут пенсіонером-калікою, що викликав жалість у людей, цинічно скористалися Його запримітили місцеві роми, відібрали паспорт і змусили жебракувати але вже не для себе, а на господарів Так Степан Васильович перетворився на справжнього раба.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55