Ті вирішили закрити єдине відділення зі стаціонаром, бо воно, нібито, людям не потрібне. Однак ті, кому не потрібне – чомусь проти закриття. Кажуть – якось не виходить обходитися без медичної допомоги. І їх, таких, – 6 тисяч людей. У протистоянні розбиралася наша знімальна група.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55