Село у жалобі. Тут поховали двох маленьких дітей.
Родина жила бідно, але про дітей мати дбала. Жінка залишила дітей вдома, а сама пішла по підгузки. Пожежа почалася через увімкнений електрообігрівач. Діти смертельно надихалися газом.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55