Село на Вінниччині ніяк не оговтається від приголомшливої новини: в квартирі багатоквартирного будинку знайши мертвими одразу 3-х жінок.
Помешкання належало 75-річній пенсіонерці. Коли вранці дочка не змогла додзвонитися до матері, попросила сусідок її провідати. До квартири зайшли дві жінки, які там і залишилися. У помешканні неможливо було дихати. Наймолодшій загиблій було біля сорока. У поліції вже мають перші результати експертизи
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55