Його шукали 3 роки. А він весь цей час був вдома. Але вже мертвий. Мумію в одній з Луцьких квартир виявили випадково.
Володимир перетворився на експонат природничого музею. Чоловік помер ще влітку 2015-го. Вікна і балкони у квартирі були відчинені. Чоловік жив сам, саме тому його практично ніхто і не шукав.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55