Вибух - на залізничній колії на Запоріжжі. Рвонула саморобна бомба - просто в руках 50-ти річного чоловіка. Ви тільки уявіть, що з ним відбулося. Поранений зараз у тяжкому стані в лікарні. Але ж навіщо він приніс вибухівку на залізницю? У це важко повірити - скільки людей могли стати його жертвами.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55