На лікарняних ліжках-двоє жінок. Це-медпрацівниці.
Їх побили родичі померлої пацієнтки Постраждалі медики тривалий час лікували стареньку бабусю. Родичам медики пояснили, що через поважний вік пацієнтки надії на порятунок мало і ті нібито сприйняли інформаціє спочатку адекватно. Після смерті пацієнтки лікарі отримали струс мозку.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55