На Запоріжжі чоловік проніс на судове засідання ніж і розпоров собі живіт.
На Запоріжжі під час судового засідання чоловік наклав на себе руки. Там розглядали сімейну сварку цивільного чоловіка з дружиною. Чоловік на очах у колишньої коханої зарізав себе. Обом по 52 роки. Переїхали до будинку, разом почали облаштовувати оселю. Людмила та Микола не були розписані, але чоловік був зареєстрований у будинку. Сусіди ніколи не чули, щоб у пари були проблеми. У суді Микола вдарив себе ножем у живіт, після помер у лікарні, втративши аж 3 літри крові. У суді охоронця немає.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55