Підривники терористи - на лаві підсудних. За вибух - під будівлею Запорізької обласної адміністрації. Бомбу підклали під офіс самооборони, розташований зліва. Пошкодження - незначні, вибило лише скло на дверях.
У поліції тоді припустили: вибуховий пристрій, скоріш за все, був саморобним. А змайстрували його - дилетанти.
Головної ж метою було не нанести збитки або вбити, а скоріш - залякати
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55