На Запоріжжі військові під час навчань обстріляли селище. Нібито, випадково. Але - тільки вдумайтеся! - кулі з полігону поцілили в будинки місцевих жителів. Пробиті вікна горе-стрільці нашвидкуруч залатали, попросили вибачення і зникли. Та виявляється, такі обстріли села Тамбовки - непоодинокі. Щоразу під час навчань люди змушені ховатися мало не у підвалах. Бо одну з жінок уже таки підстрелили. Наша Олена Каптюх тільки-но повернулася з небезпечного місця.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55