Старезні будинки на межі руйнування. Їх мешканці просто можуть залишитися без даху над головою у будь-який момент, адже експлуатаційний термін цих радянських забудов вже давно збіг.
Люди не з чуток знають про постійні проблеми. Через гнилі комунікації сім'ї можуть місяцями сидіти без тепла чи води.
Місцева влада пропонує зносити старий житловий фонд і забудовувати цілі райони новенькими багатоповерхівками, а от знедоленим мешканцям обіцяють безкоштовно давати ключі від затишних квартирок вже з ремонтом. Але якось більше ці балачки схожі на казку.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55