Так без перебільшення фахівці називають ситуацію, що склалася на річці Хомора. Річка вимирає, перетворюючись на хімічний відстійник. У водоймі вже подохли усі живі істоти, а дно встелене клеєподібною сумішшю. Місцеві мешканці бояться: з настанням тепла річка стане джерелом інфекційних захворювань, а це вже може загрожувати спалахом епідемії. І – не лише для цієї акваторії.
Випуск Надзвичайних новин від 06.04.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55