Заїхали з добром, а довезли лахміття. Житомирські податківці викрили схему, за якою контрабандисти ошукали державу на 5 мільйонів гривень. Відповідати за все лишили водія фури. Звідки замість секонд-хенду взялися 17 тон непотребу – розбиралася Тетяна Островщук
Випуск Надзвичайних новин від 08.07.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55