Міст через річку у Бердичеві. 7 ранку. Перехожі почули відчайдушний крик про допомогу. У воді борсається людина. На місці, де тонула дівчина, проламана крига. Дівчина вцепилася у круг, що кинули їй рятувальники.
До міської лікарні врятовану привезли у важкому стані. Катерині-19, їй соромно. Чому вирішила накласти на себе руки-мовчить. Вмерти миттєво не вийшло і лише, коли дівчина відчула страшенний біль у тілі, вона зрозуміла, що жити варто. Зараз дівчині найбільше потрібна підтримка родини та психологічна допомога
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55